KONST / Litografier / Litografisk affisch 16784169

nr 1678 4169

Litografisk affisch

Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets mått: 99x63 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 februari 2025
kl 18:57:23

7/2 19:01:13 1      Vinnande bud